SERDECZNIE WITAMY W HOTELU SALVADOR !

Zapraszamy do Hotelu Salvador *, jednego z
najpiękniej usytuowanych miejsc
wypoczynkowych w Markach koło Warszawy.


Hotel powstał w 1999 roku i znajduje się przy trasie Warszawa-Białystok. Dobra lokalizacja w pobliżu Warszawy (tylko 10 km) stwarza Naszym gościom możliwość szybkiego i bezproblemowego przemieszczania się w celu załatwienia najpilniejszych spraw w stolicy. Obiekt otoczony jest terenami leśnymi, co wpływa na niepowtarzalność i urok lokalizacji. Nasze niewątpliwe atuty to kameralna atmosfera, miła obsługa i funkcjonalne wnętrza.
   
Oddajemy do dyspozycji Naszych gości ładnie wyposażone, eleganckie i przestronne pokoje hotelowe, spełniające wymogi kategoryzacji Unii Europejskiej. W nowo wyposażonym budynku oferujemy 16 pokoi. Naszym gościom przynosimy śniadanie do pokoju. Hotel Salvador czynny jest 24 h na dobę.
   
Dysponujemy elegancką, klimatyzowaną salą bankietową na 120 osób. W stylowym wnętrzu organizujemy wystawne przyjęcia weselne, komunie, chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe. Również odbywają się szkolenia i bankiety firmowe.
   
Nasi goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu.

    Hotel Salvador to mieszanka nowoczesnego stylu i tradycyjnej gościnności. Jesteśmy przekonani, że miła i kameralna atmosfera sprawi, że z chęcią będą Państwo wracać do Hotelu Savador.